Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

massive_zimna_zahrada

Zimná záhrada MASSIVE

Model MASSIVE je vylepšením nášho modelu ROBUST, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

massive_zimna_zahrada

Zimná záhrada MASSIVE

Model MASSIVE je vylepšením nášho modelu ROBUST, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Vďaka pridanému masívnemu podpernému profilu vieme ešte lepšie splniť požiadavky zákazníka na rozloženie konštrukcie či umiestnenie podperných profilov. To všetko pri bezchybnej statike, nulovej potrebe údržby a takmer neobmedzenej životnosti. Okrem klasickej šikmej pergoly vyrábame atypické tvary strechy ako tvar U, L, rohová pergola alebo sedlová strecha a v prípade potreby nájdeme technické riešenie k akejkoľvek stavbe.

Cena zimnej záhrady už od  4824 €

DOPRAVA
ZDARMA
MONTÁŽ
ZDARMA
RÝCHLOSŤ
DODANIA
alt
KONŠTRUKCIA

Konštrukcia zimnej záhrady MASSIVE 

Profily sú navrhované tak, aby bola zachovaná nielen statika ale aj dizajn. Vzdialenosť nosných profilov v streche od seba je v rozmedzí od 650 mm do 750 mm z dôvodu zvýšenia statickej záťaže. Konštrukcia je navrhovaná pre záťaže od 150 do 300 kg v závislosti od dĺžky krovu. Pergola je kotvená na stenu domu alebo samostatne stojaca. Vyrobíme Vám na mieru rôzne tvary aby naše zimné záhrady sedeli k Vášmu domu ako uliate. Okrem klasickej šikmej pergoly vyrábame atypické tvary strechy ako tvar U, L, rohová pergola alebo sedlová strecha.

konstrukcia zimna zahrada robust
alt
FARBA

Farebné prevedenie zimnej záhrady MASSIVE

Zimné záhrady MASSIVE sú dostupné vo viacerých farebných variantoch podľa želania zákazníka. Farby použité na ošetrenie povrchu konštrukcie sa vyznačujú príjemným povrchom a dlhodobou ochranou materiálu.

 
ANTRACIT RAL 7016
 
HNEDÁ RAL 8003
 
SIVÁ RAL 9006
 
BIELA RAL 9016
 
PRÍPLATKOVÁ FARBA NA MIERU
 
ANTRACIT RAL 7016
 
HNEDÁ RAL 8003
 
SIVÁ RAL 9006
 
BIELA RAL 9016
 
PRÍPLATKOVÁ FARBA NA MIERU
 
 
alt
STRECHA

Výplň strechy zimnej záhrady MASSIVE

Pre výplň strechy zimnej záhrady sú dostupné rôzne typy materiálov. Pre ideálny tepelný komfort odporúčame izolačné sklo.

bezpecnostne-sklo

Bezpečnostné sklo

Najvhodnejším materiálom, ktorý je zároveň aj najčastejšou voľbou našich zákazníkov je sklo. Štandardne používame sklo 4.4.1 číre, ktoré je po polykarbonáte druhým najlacnejším variantom.

izolacne.sklo

Izolačné sklo 24mm

Tento variant je ideálnym riešením ak si chcete čas v našej sezónnej zimnej záhrade ešte o niečo viac predĺžiť. Izolačné sklo rôzneho zloženia a kombinácií vie zabezpečiť maximálny prestup svetla ale zároveň aj ochranu pred slnkom. Sklo sa dá kombinovať podľa požiadaviek zákazníka, čo je žiadúce aby ste si mohli užívať komfort posedenia v našej zimnej záhrade.

isodomus

Panel Isodomus 80mm

Panel ISODOMUS je vyrobený z polyuretanovej peny, ktorý umožňuje dosiahnutie vysokej tepelnej izolácie. Vďaka rýchlemu a ľahkému položeniu sa jedná o vysoko funkčný panel. Naviac, vďaka svojmu zvláštnemu prevedeniu, ktoré pripomína škridloplech môže uspokojiť aj tie najnáročnejšie podmienky našich zákazníkov. Výhody tohto panelu sú najmä ľahkosť, tepelná účinnosť, funkčná spoľahlivosť sa vďaka hrúbke 80 mm má tepelný odpor 0,24 W/m2K

polykarbonat

Dutinkový polykarbonát 16mm

Dutinkový polykarbonát prináša koncept nízkej hmotnosti dosky v kombinácii s komorovou štruktúrou. Konštrukcia dosky ponúka vysokú odolnosť voči nárazu a vysokú priepustnosť svetla v kombinácii s dobrými izolačnými vlastnosťami.

 
ZASKLENIE

Zasklenie zimnej záhrady

Pre zasklenie zimných záhrad sú dostupné viaceré systémy zasklenia s rôznou výplňou. Obľúbené sú bezrámové systémy, ktoré poskytujú ničím nerušený výhľad zo záhrady. Pre vysoké nároky na izolačné vlastnosti odporúčame systém ROBUST

Zasklenie DELUX

Bezrámový systém DELUX svojim názvom napovedá ničím nerušený výhľad a patrí k najmodernejším typom pergolového zasklenia.

Zasklenie SLIDE

Vylepšený systém vďaka odľahčeným a tenkým profilom Vám zabezpečuje jednoduchú, rýchlu manipuláciu a elegantný vzhľad.

Zasklenie ŠTANDARD

Najpoužívanejší systém zasklenia balkónov, logií a terás. V tomto systéme sa sklá posúvajú po 2,3 či 4 radovej koľajnici a postupne sa skladajú za seba.

Zasklenie ROBUST

Nový hliníkový systém zasklenia ponúka vynikajúce izolačné vlastnosti. Vysoká pevnosť profilov umožňuje výrobu konštrukcií veľkých rozmerov a hmotností v elegantnom dizajne.

 

Hľadáte zasklenie terasy alebo balkónu ?

V ponuke máme široké portfólio zasklení vhodné pre vašu terasu či balkón.

VIAC INFORMÁCIÍ
TECHNICKÉ

Technické informácie

Maximálna veľkosť modulu je šírka 7500 mm x výsuv 6000mm. Možnosť spájania modulov na šírku.
V cene farebné prevedenie antracit,sivá,biela a hnedá
Ochrana pred vplyvmi počasia
Snehové zaťaženie do 2,25kN/m2
Integrované LED osvetlenie v streche zimnej záhrady
Príprava pre systém tienenia strechy a stien
VÝHODY

Výhody zimných záhrad MontAlu

Najväčšie výhody zimných záhrad MontAlu sú individuálny prístup ku každej objednávke, výroba na mieru tak, aby zimná záhrada sedela presne k vášmu domu, široká ponuka variantov a montáže po celej Slovenskej a Českej republike.

alt
Rýchlosť dodania
alt
Integrovaný odkvap v prednej časti zabezpečí dokonalý odvod vody
alt
Kvalitný farebný štruktúrovaný povrch
alt
Integrované LED osvetlenie zimnej záhrady
alt
Možnosť doplnenia tienenia strechy a stien
alt
Snehové zaťaženie v IV. snehovom pásme do 2,25 kN/m2

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin