MontAlu - výrobcovia
produktov pre krajší domov

Už od roku 1997 vyrábame produkty, ktoré vám pomáhajú premeniť váš dom na domov. Naše zimné záhrady, pergoly, zasklenia, bazénové prekrytia, zábradlia, ploty a brány už viac ako dve dekády pomáhajú vytvoriť priestory pre oddych a relax, príjemné posedenie s rodinou a priateľmi alebo zabezpečiť dnes už vzácne súkromie.

Všetky naše produkty vyrábame, a to za pomoci štyroch hliníkární, ktoré nám zabezpečujú stabilnú dodávku hliníkových profilov so špeciálnou povrchovou úpravou, aby naše produkty prinášali čo najmenej starostí s údržbou a vy ste si ich mohli nerušene užívať desaťročia po ich kúpe.

Nájdete nás vo Vrádišti, 95 km od Bratislavy.
Náš showroom môžete navštíviť vždy cez pracovné dni od 9:00 do 15:00.
neco

Prečo si vybrať MontAlu?

Vlastné obchodné a vývojové oddelenie nám poskytuje ideálne zázemiepre kontinuálny a progresívny vývoj všetkých systémov z nášho portfólia

kvalita
Kvalita výrobkov

Kvalita, rýchlosť, individuálny prístup ku každej objednávke a vysoká spokojnosť zákazníka sú našou najvyššou prioritou.

vlastna vyroba
Vlastná výroba

Naša výroba disponuje najmodernejším technologickým strojným vybavením pre spracovanie hliníkových profilov pre všetky typy výrobkov.

spickovy dizajn
Špičkový dizajn

Špičkový tím odborníkov v našom vývojovom centre dbá na aktuálne dizajnové trendy a úspešne ich aplikuje do výrobného procesu.

montazny tim
Montážný tím

Naše interné, montážne tímy sú pripravené vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka.

vyrobky na mietu
Výrobky na mieru

Všetky naše produkty vyrábame na mieru prispôsobené potrebám pre každého zákazníka individuálne.

zaruka
Záruka 2 roky

Našim produktom veríme a preto pre každý náš výrobok poskytujeme 2 ročnú záruku.

Spoznajte priestory vo výrobe a našu lakovňu

Významný slovenský výrobca zimných záhrad, pergol, zastrešenia bazénov, zasklení terás balkónov, hliníkového oplotenia na mieru s tradíciou už od roku 1997.

Viac ako 25 rokov skúseností s výrobou a montážou

Prezrite si naše vybrané realizácie a získajte prehľad o kvalite našej výroby a montáže


Pridajte sa k spokojným zákazníkom

Rastislav B.
Zimná záhrada

Chceme poďakovať firme za rýchly termín dodania a montérom za kvalitnú a presnú montáž👏všetkým iba odporúčam

Oskar K.
Pergola

Super firma so super ľuďmi. Od obchodníka cez administratívu až po montérov. Všetko sa dá, ochotne presne a kvalitne. Naša nová pergola je toho dôkazom. Ďakujeme.

Martin V.
Zimná záhrada

Profi prístup bez problemov vyriešia aj najkomplikovanejšie situácie, dal som si robit zimnú záhradu aj prístrešok na garáž a bazénové prekrytie. Všetko super v najvyššej kvalite.

Lucia Š.
Prekytie bazéna

Absolútna spokojnosť, dodržali na čom sme sa vopred dohodli, rýchle dodanie, pekna praca 👌👌👌 doporucujem

Michael C.
Zimná záhrada

Opravdu seriozní a hlavně profesionální firma se zaměstnanci profesionály. Profily kvalitní, konstrukce tuhá, barva s práškovým reliéfem nemá chybu. Přijeli, namontovali, uklidili a odjeli. Jestli váháte, že nejsou z ČR, obavy jsou zbytečné.

Blanka H.
Zasklenie terasy

Děkuji celému týmu za kvalitně odvedenou práci.

Marcela K.
Pergola

Velice seriózní a profesionální jednání jak od pana Kováře tak od všech pracovníků firmy. Velmi rychlé jednání a dodání obou pergol a zastřešení zimní zahrady. Pokud bychom měli vybírat znovu, obrátili bychom se na tuto firmu.

Šenkovi
Zimná záhrada

Dobrý večer pane Kováři. Včera montážníci přijeli dokončit naši zimní zahradu. Opět vše proběhlo na "1" a rychle. Včera jsme si nadšeni užili první večer a teď tento email píšu z uzavřené zahrady, kde sedíme v tričku a to osvětlení svíti přímo užasně. Děkujeme, že jsme na Vás natrefili a za spolupráci. Těšíme se jak bude nový prostor využívaný. Jěště jednou díky a přejeme Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků. Šenkovi.

Hliníkové doplnky pre váš domov

Vyberte si kvalitnú hliníkovú zimnú záhradu, pergolu, bazénové prestrešenie či zasklenie vyrobené na mieru pre vás. MontAlu, kúsok elegancie pre každý deň.

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

1
Vaše údaje

2
Vyberte produkty o ktoré máte záujem

3
Napíšte vašu správu

4
Nahrajte fotografie miesta montáže

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky alebo za účelom vybavenia Vášho dopytu v rámci predzmluvných vzťahov. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.