Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

montalu

O nás

Sme významný slovenský výrobca zimných záhrad, pergol, bazénových prestrešení, zasklení, brán a plotov na mieru s tradíciou už od roku 1997.

MONTALU

Sme MontAlu - výrobcovia produktov pre krajší domov

Už od roku 1997 vyrábame produkty, ktoré vám pomáhajú premeniť váš dom na domov. Naše zimné záhrady, pergoly, zasklenia, bazénové prekrytia, zábradlia, ploty a brány už viac ako dve dekády pomáhajú vytvoriť priestory pre oddych a relax, príjemné posedenie s rodinou a priateľmi alebo zabezpečiť dnes už vzácne súkromie
 
Všetky naše produkty vyrábame, a to za pomoci štyroch hliníkární, ktoré nám zabezpečujú stabilnú dodávku hliníkových profilov so špeciálnou povrchovou úpravou, aby naše produkty prinášali čo najmenej starostí s údržbou a vy ste si ich mohli nerušene užívať desaťročia po ich kúpe. K ušetreniu vašich starostí slúži aj naša komplexná starostlivosť - okrem výroby sa postaráme aj o dodávku a montáž našich produktov.
 
Nájdete nás vo Vrádišti, 95 km od Bratislavy - vďaka strategickej polohe dokážeme flexibilne reagovať na požiadavky zákazníkov nielen zo Slovenska, ale aj Česka a Rakúska. Náš showroom môžete navštíviť vždy cez pracovné dni od 9:00 do 15:00.
 
montalu
 

Naša výroba a vývoj

Disponujeme vlastným obchodným a vývojovým oddelením, ktoré nám poskytuje ideálne zázemie pre neustály vývoj našich produktov a systémov pre naše portfólium. Produkty neustále inovujeme a zlepšujeme, aby sme pre našich zákazníkov zabezpečili ako najvyššie pohodlie, tak trvácnosť. Kvalita trvajúca desaťročia, rýchlosť a individuálny prístup ku každej objednávke sú pre nás najvyššími hodnotami.
 
 
V súčasnosti sa radíme k popredným slovenským výrobcom a dodávateľom stavebných profilov z hliníka a príslušných komponentov. V našej výrobe nájdete moderné technológie v podobe CNC obrábacích centier, píl a ohýbačiek, ale aj vstrekovacie lisy, deličky materiálu a ďalšie stroje na spracovanie hliníkových profilov - prakticky všetko pre úspešnú realizáciu projektu presne podľa vašich predstáv.
 
Od roku 2021 pribudli do našej ponuky aj systémy bazénových prekrytí a pridali sa tak do nášho portfólia produktov spĺňajúcich najvyššie požiadavky na statiku, dizajn a kvalitu, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka

SPOZNAJTE MONTALU

Významný slovenský výrobca zimných záhrad, pergol, zastrešenia bazénov, zasklení terás a balkónov, hliníkového oplotenia na mieru s tradíciou už od roku 1997.

ZISTITE O NÁS VIAC

PREČO SI VYBRAŤ MONTALU ?

Vlastné obchodné a vývojové oddelenie nám poskytuje ideálne zázemie
pre kontinuálny a progresívny vývoj všetkých systémov z nášho portfólia

alt

KVALITA VÝROBKOV

Kvalita, rýchlosť, individuálny prístup ku každej objednávke a vysoká spokojnosť zákazníka sú našou najvyššou prioritou.

alt

VLASTNÁ VÝROBA

Naša výroba disponuje najmodernejším technologickým strojným vybavením pre spracovanie hliníkových profilov pre všetky typy výrobkov.

alt

ŠPIČKOVÝ DIZAJN

Špičkový tím odborníkov v našom vývojovom centre dbá na aktuálne dizajnové trendy a úspešne ich aplikuje do výrobného procesu.

alt

MONTÁŽNY TÍM

Naše interné, montážne tímy sú pripravené vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka.

alt

VÝROBKY NA MIERU

Všetky naše produkty vyrábame na mieru prispôsobené potrebám pre každého zákazníka individuálne.

alt

ZÁRUKA 2 ROKY

Našim produktom veríme a preto pre každý náš výrobok poskytujeme 5 ročnú záruku.

alt

ZÁRUKA KVALITY

S NAMI MÁTE ISTOTU!

Sme výrobcami všetkých dielov, ktoré dodávame do našich produktov. Vďaka vlastnej výrobe vieme nielen zabezpečiť dodanie a montáž výrazne rýchlejšie ako konkurencia, ale máte s nami aj istotu bezproblémovej reklamácie v prípade problémov.

 

 

 

 

Spoločnosť MONT-ALU, s.r.o. sa na základe výzvy OP ĽZ DOP 2017/3.1.1/3.1.2/01 – Rozvoj sektorových zručností, zúčastňuje tohto projektu.

PUBLICITA PROJEKTU

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin