Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

Zastrešenie bazénov

bezpecnost bazenoveho zastresenia
Zvyšuje bezpečnosť
vplyvy pocasia
Chráni pred vplyvmi počasia
teplota vody v bazene
Udržiava teplotu vody
sezona v bazene
Predlžuje sezónu v bazéne
Objavte modely zastrešení bazénov

Objavte modely zastrešení bazénov

Zastrešenia bazénov vyrábame na mieru pre každého zákazníka individuálne. Na výrobu sú použité najkvalitnejšie materiály a vlastné hliníkové profily sú zárukou dlhoročnej kvality. Vyrábame 4 modely zastrešení bazénov, ktoré sa líšia systémom pojazdu a dizajnom konštrukcie.

Jednokoľajové zastrešenie
bazéna EXCLUSIVE

Jednokoľajové zastrešenie bazéna so systémom jednokoľajové vedenia posuvu je našim najnižším modelom, ktorého výsadou je najkvalitnejšie spracovanie všetkých súčastí.

Jednokoľajové zastrešenie
bazéna PREMIER

Zastrešenie bazéna PREMIER ja našim novým modelom a spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na dizajn a estetiku. Model je vybavený jednokoľajovým vedením posuvu. Zastrešenie patrí k nízkym modelom, pod ktorým sa dá plávať.

Zastrešenie bazéna STAR

Tento model zastrešenia bazéna sa vyznačuje atypickým tvarom s kolmými bočnými stenami a veľmi nízkou výškou. Jeho unikátny dizajn ho predurčuje na úspech v modernej záhrade.

Zastrešenie bazéna KLASIK

Univerzálny model zastrešeniá bazéna s kruhovým prierezom sa bude vynímať ako elegantný a nerušivý prvok v každej záhrade.

BAZÉNOVÉ PREKRYTIA

Zastrešenie bazénov na mieru

Zastrešenie bazéna plní rôznorodé funkcie. Chráni vodnú plochu pred nečistotami, redukuje objem odparovania vody, uľahčuje údržbu bazéna, udržuje konštantnú teplotu vody počas celého dňa, zadržuje teplo vytvorené slnečným žiarením či doplnkovým ohrevom vody, znižuje náklady na jej ohrev, bráni tepelným stratám, eliminuje riziko pádu detí či domácich zvierat do vody a v neposlednom rade dokáže predÍžiť kúpaciu sezónu až do jesene. 

Zároveň sa však stáva neoddeliteľnou súčasťou exteriéru, preto ku každej zákazníckej požiadavke pristupujeme individuálne a zohladňujeme aj estetické nároky zákazníka.

Všetky zastrešenia bazénov vyrábame na mieru. Disponujeme vlastnou práškovou lakovňou a preto máte na výber okrem zo základných farebných variantov zastrešení aj možnosť výberu farby podľa želania.

Aktuálne vyrábame 4 modely zastrešenia bazénov, ktoré sa líšia tvarom, výškou a vybavením doplnkov.

Cena bazénového prekrytia už od  2493,28 €

DOPRAVA
ZDARMA
MONTÁŽ
ZDARMA
RÝCHLOSŤ
DODANIA
prekrytie bazena
prekrytie bazena
prekrytie bazena
 
ATYP

Zastrešenie bazénu 
na mieru

Nebráňte vašej fantázii a navrhnite si prestrešenie na mieru presne podľa vašich predstáv. Disponujeme vlastnou výrobou preto sme schopný vyrobiť akékoľvek bazénové prestrešenie.

MÁM ZÁUJEM O ZASTREŠENIE

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

Aka je záruka na zastrešenie bazéna?
Aká je čakacia doba na vaše produkty?
Ako dlho trvá montáž?
Máte vlastných montážnikov?
Vyrábate atypické tvary?
Potrebujem stavebné povolenie na zimnú záhradu alebo pergolu?
Aký je rozdiel medzi nízkymi a vysokými prekrytiami bazénov?
V akých štandardných dĺžkach vyrábame zastrešenia bazénov STAR a KLASIK?

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin