Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

pergoly Montalu

Hliníkové pergoly

alt
Zväčší krytý priestor
alt
Chráni pred vplyvmi počasia
alt
Nový priestor pre stretnutia
hlinikova pergola
Bezúdržbové materiály
Objavte pergoly MontAlu

Objavte pergoly MontAlu

Hliníkové pergoly vyrábame na mieru pre každého zákazníka individuálne. Na výrobu sú použité najkvalitnejšie materiály a vlastné hliníkové profily sú zárukou dlhoročnej kvality. Vyrábame dva modely pergol, ktoré sa líšia hlavnou konštrukciou a účelom použitia. 

Hliníková pergola LIGHT

Odľahčená hliníková pergola LIGHT je určená pre potreby menších rozmerov výsuvu od domu a zaťaženia. Pergola je vhodná pre zakrytie terasy domu či vytvorenie prístrešku pre auto. Pergoly LIGHT sú kotvené na stenu alebo samostatne stojace.

Hliníková pergola ROBUST

Pergola ROBUST už svojím názvom predurčuje masívnu konštrukciu pergoly. Má zabudovaný žľab s odvodom vody v podperných stĺpoch. Je výsledkom 10 ročných skúseností v oblasti hliníkových konštrukcií. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí plánujú priestor pod pergolou zaskliť.

Hliníková pergola MASSIVE

Model MASSIVE je vylepšením nášho modelu ROBUST, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka pridanému masívnemu podpernému profilu vieme ešte lepšie splniť požiadavky zákazníka na rozloženie konštrukcie či umiestnenie podperných profilov. To všetko pri bezchybnej statike, nulovej potrebe údržby a takmer neobmedzenej životnosti.

Bioklimatická pergola SUNBEAM 140

S bioklimatickou pergolou SUNBEAM budete mať pod kontrolou každý lúč slnka. Otočnými lamelmi zastrešenia naklápateľnými v širokom rozsahu od 0 -135º sami rozhodnete o intenzite tienenia alebo vetrania pre maximálny komfort. Vďaka špeciálnemu tesneniu v lameloch môžete strechu uzavrieť a ochráni vás pred dažďom.

Cena pergoly už od  2479,68€

DOPRAVA
ZDARMA
MONTÁŽ
ZDARMA
RÝCHLOSŤ
DODANIA
PERGOLY

Hliníkové pergoly priamo od výrobcu

Chcete svojej záhrade dodať romantickú atmosféru alebo ochrániť vaše auto pred vrtochmi počasia? Postavte si pergolu. Pergola na záhrade láka k oddychu a relaxu, posedeniam s priateľmi či práci na čerstvom vzduchu. Keď je treba, kedykoľvek vás ochráni pred dažďom a ostrým slnkom. Naše konštrukcie sú vyrobené z odolných hliníkových profilov, ktoré odolajú vonkajším vplyvom celé dekády.

Hliníkové pergoly sú voči tradičným dreveným pergolám bezúdržbové, šetria teda váš čas i peniaze za ošetrujúce nátery. Hliníkové pergoly majú desiatky rokov dlhú, takmer neobmedzenú životnosť. Sú kotvené na stenu domu alebo vyrobené samonosnou konštrukciou ktorá, nevyžaduje kotvenie do steny a môže stáť samostatne, takže ju jednoducho umiestnite prakticky kamkoľvek budete chcieť.

Pre zastrešenie hliníkových pergol máte na výber z viacerých materiálov ako napríklad polykarbonát, bezpečnostné sklo, izolačné sklo či panel ISODOMUS. 

Všetky pergoly vyrábame na mieru a dokážeme sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka i nárokom terénu. Vďaka jedinečnému systému je možné pergolu hocikedy dodatočne zaskliť.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

Aká je čakacia doba na vaše produkty?
Ako dlho trvá montáž?
Máte vlastných montážnikov?
Vyrábate atypické tvary?
Potrebujem stavebné povolenie na zimnú záhradu alebo pergolu?
Môžete namontovať pergolu alebo zimnú záhradu priamo na trávnik? Potrebujem vybetónované základy?
Môžem pergolu osadiť na dlažbu bez poškodenia dlažby?
Vadia hliníkovej pergole popínavé rastliny?
Čo zvážiť pri výbere z ponúkaných modelov pergol? Ktorý model je lepší?
Na internete som našiel lacnejšiu variantu vašej pergoly. V čom je váš lepší?

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin