Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

zasklenie terasy

Zasklenie terasy a balkónu

alt
Zväčší obytný priestor
alt
Chráni pred vplyvmi počasia
alt
Nový priestor pre stretnutia
alt
Predĺženie sezóny na terase
Objavte modely zasklenia pre terasy a balkóny

Objavte modely zasklenia pre terasy a balkóny

Ak potrebujete zväčšiť obytný priestor,  zasklenie terasy alebo balkóna je ideálnou a najjednoduchšou formou.

Svojím moderným dizajnom pôsobí esteticky. Vyrábame až 6 modelov zasklenia s rôznymi typmi sklenených výplní určených pre terasy domov či balkónov v obytných domoch.

Zasklenie terasy ROBUST

Rámový systém zasklenia ROBUST je našim najnovším modelom. Časti hliníkovej konštrukcie, ktoré sa zasúvajú do seba je možné členiť na dve a viac častí. Výplňou zasklenia je pri tomto systéme izolačné 24mm sklo, ktoré zabezpečí ideálny tepelný komfort v chladnom počasí.

Zasklenie terasy SLIDE

Rámový systém SLIDE patrí medzi najnovšie  systémy určený predovšetkým pre zasklenie našej sezónnej zimnej záhrady. Vylepšený systém vďaka odľahčeným a tenkým profilom vám zabezpečuje jednoduchú, rýchlu manipuláciu a elegantný vzhľad

Zasklenie terasy STANDARD PLUS

Rámový systém STANDARD PLUS je najpoužívanejšie zasklenie zimnej záhrady či terasy. Rámy sú vyrobené z hliníka, utesnené mohérovým tesnením.  Ide o systém kde sa sklá posúvajú po koľajnici a skladajú sa za seba všetky do jednej strany alebo na obe.

Zasklenie terasy DELUX

Model bezrámového zasklievacieho systému, ktorý sa skladá zo spodného rámu a výplne na 2,3, a 4 radových, obojstranne pohyblivých koľajnicových systémoch. Výplň tvorí 6mm kalené bezpečnostné sklo.

Zasklenie balkónu STANDARD

Rámový systém STANDARD je najpoužívanejšie zasklenie balkónov. Rámy sú vyrobené z hliníka, utesnené mohérovým tesnením.  Ide o systém kde sa sklá posúvajú po koľajnici a skladajú sa za seba všetky do jednej strany alebo na obe.

Zasklenie balkóna LUX

Bezrámový otočný zasklievací systém z číreho, bezpečnostného, 6 mm skla a vodiacich hliníkových profilov je určený na zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domov. Systém garantuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti vplyvom nepriaznivého počasia, hluku, prachu a exhaláciám.

Cena zasklenia už od  635,04 €

DOPRAVA
ZDARMA
MONTÁŽ
ZDARMA
RÝCHLOSŤ
DODANIA
ZASKLENIE TERASY

Zasklenie terasy a balkónu

Zasklenie terasy či balkóna je efektívnym spôsobom, ktorým môžete rozšíriť váš obytný priestor o príjemnú oddychovú zónu, ktorú môžete využívať celoročne. Vytvorte si nový priestor pre stretnutia s rodinou či priateľmi, raňajky, detské hry, oslavy bez nutnosti sledovania počasia. Naše systémy zasklenia vynikajú svojou pevnosťou, trvácnosťou, nulovou potrebou údržby a jednoduchou manipuláciou.

Nakoľko disponujeme vlastnou výrobou, nepoznáme prekážky ako prispôsobiť vzhľad zasklenia presne podľa vašich predstáv.

Všetky zasklenia vyrábame na mieru podľa detailného zamerania priestoru. Naši pracovníci vám navrhnú správny systém zasklenia pre váš balkón či terasu a samozrejme aj vhodnú výplň.

Pri každej objednávke vytvoríme vizualizáciu formou nákresu, ktorý definuje finálny vzhľad zasklenia.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

Aká je čakacia doba na vaše produkty?
Ako dlho trvá montáž?
Máte vlastných montážnikov?
Vyrábate atypické tvary?
Potrebujem stavebné povolenie na zimnú záhradu alebo pergolu?
Kedy odporúčate bezrámový systém zasklenia?
Kedy odporúčate rámový systém zasklenia?
Ktorý z modelov zasklenia je energeticky najúspornejší?
Je vhodné použiť polykarbonátovú strechu?
Ktorý systém je najvhodnejší pre balkón? Ktorý pre terasu?
Ktoré systémy je vhodné zabudovať do podlahy?

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin