Shopping cart
VYPOČÍTAŤ CENU
VYPOČÍTAŤ CENU

hlinikove ploty a brany

Hliníkové oplotenie

hlinikovy plot material
Z trvalého materiálu
dizajn oplotenia
Moderný dizajn oplotenia
povrch oplotenia
Povrchová úprava
cena
Cenovo efektívne oplotenie
OPLOTENIE

Hliníkové brány, bránky a plotové diely

Dizajn vášho oplotenia definuje vzhľad celého vašeho pozemku a nehnuteľnosti. Naše hliníkové oplotenia okrem moderných i tradičných dizajnov poskytujú dlhú životnosť, bezúdržbovosť a kvalitu. Všetky naše konštrukcie upravujeme práškovým lakovaním, ktoré materiál ochránia a zachovajú jeho vzhľad a trvácnosť aj po dlhom čase. 

Štandardne oplotenie dodávame v bielej, sivej a antracitovej farbe, ale keďže disponujeme vlastnou práškovou lakovňou, farbu vieme plne prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Hliníkové ploty nehrdzavejú a nepotrebujú údržbu - vyhnete sa tak demontáži, lakovaniu a brúseniu, ktoré sú pri iných materiáloch nevyhnutné, čím ušetríte ako čas, tak finančné prostriedky. Najväčšou výhodou je cena, ktorá je podstatne nižšia ako u drevených alebo kovaných plotov. 

Ku každej objednávke vám vytvoríme vizualizáciu formou nákresu a vy tak máte väčší komfort a istotu pri vyberaní plotu presne podľa vašich predstáv.

Objavte modely oplotenia MontAlu

Objavte modely oplotenia MontAlu

Vyberte si z našich modelov hliníkového oplotenia. V ponuke máme samonosné, krídlové, posuvné brány, vchodové bránky a plotové diely. Brány a bránky dodávame v rovnakom hliníkovom prevedení ako plotové diely, čím je zaistené dokonalé zladenie vášho oplotenia.

Oplotenie ARIEL

Absolútna nepriehľadnosť a jednoduchý dizajn vám zabezpečí mohutný a celistvý vzhľad oplotenia. Model ARIEL je dvojfarebým modelom, kde kombináciou dvoch farieb podľa vlastného výberu zaručíte dokonalý vzhľad.

Oplotenie BIANCA

Model BIANCA je krásny, nadčasovy lamelový model pripomínajúci tvar žalúzií. Horizontálny dizajn s 3D efektom lamiel, perfektne zvýrazní výšku vášho domu alebo čohokoľvek za plotom. Veľkosť medzier medzi lamelami je na vás, môžete si vytvoriť či už polopriehľadné alebo aj nepriehľadné oplotenie, vďaka ktorému budete mať väčšie súkromie.

Oplotenie LUNA

Klasický hliníkový plot s vertikálnymi profilmi, ktorý sa hodí k tradičným či moderným domom. Hladké línie a jemné vertikálne kontúry v kombinácii s vami navolenou veľkosťou medzier medzi profilmi vám dotvorí celkový vzhľad domu presne podľa vašich predstáv.

Oplotenie NARVI

Ak je pre Vás súkromie dôležité, predstavujeme model NARVI. Možnosť výplne ťahokovom, vlastným námetom vzoru či plnou tabuľou, vám umožňuje dosiahnuť aj 100% nepriehľadnosť a jedinečný dizajn. Táto kombinácia prevedenia vytvára súkromie a dizajn, ktorý vás neomrzí.

Oplotenie PANDORA

Moderný symetrický vzhľad. Presne to vám ponúka náš model PANDORA. Elegantné horizontálne prevedenie s vami navolenou veľkosťou medzier medzi profilmi vďaka čomu bude priehľadnosť plotu presne podľa vašich predstáv.

Oplotenie REA

Predĺžte vizuálne svoj pozemok s našim vzdušným modelom REA. Jednoduché jemné vodorovné prevedenie, ktoré je decentné a zároveň moderné. Výborne sa hodí k moderným ale aj k tradičným domom. Veľkosť medzier medzi jednotlivými profilmi je len na vás

hlinikove oplotenie na mieru
hlinikovy plot na mieru
hlinikovy plot
 
ATYP

Vzhľad oplotenia na mieru

Nebráňte vašej fantázii a navrhnite si oplotenie na mieru presne podľa vašich predstáv. Disponujeme vlastnou výrobou preto sme schopný vyrobiť akékoľvek oplotenie a výplň presne podľa vašich požiadaviek.

MÁM ZÁUJEM O OPLOTENIE NA MIERU

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

Aká je čakacia doba na vaše produkty?
Ako dlho trvá montáž?
Máte vlastných montážnikov?
Vyrábate atypické tvary?
Potrebujem stavebné povolenie na zimnú záhradu alebo pergolu?
Nehrdzavie hliníkový plot?
Udrží si plot farebnosť aj napriek neustálemu vystaveniu priamemu slnku?

Máte záujem o naše produkty ?

Radi vám odpovieme na všetky otázky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Nahrajte fotografie z miesta montáže a cenová ponuka Vám bude zaslaná do 24 hodin